Сообраќајот во прекин: Ужасна несреќа на автопатот Ибар, едно лице загинато

Едно лице загинало во сообраќајна несреќа меѓу возило на Брза помош и автомобил марка „рено меган“ на патот во близина на Лазаревац, пренесува Танјуг. Како што е наведено, еден од патниците во автомобилот починал на лице место, а двајцата возачи биле пренесени во Ургентен центар. Сообраќајот е во прекин и се врши увид на местото. Наскоро повеќе...

⇐ DailyСител ⇒