Снимен моментот кога автобусот удира во куќата на Цеца

Синоќа, околу 23 часот, автобус удрил во куќата на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, а повредените веднаш се згрижени и причинета е само поголема материјална штета. Автобусот кој вчера вечер се заби во куќата на Цеца Ражњатовиќ неконтролирано се лизгал по улицата, а сето тоа го снимиле безбедносни камери. Автобусот, додека се лизгал по надолнината, се извртил и со предниот дел собра бандера и ...

⇐ DailyMK News ⇒