Еве што изјави Цеца по несреќата која се случи пред нејзината куќа

Синоќа, околу 23 часот, автобус удрил во куќата на пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ, а повредените веднаш се згрижени и причинета е само поголема материјална штета. По повод несреќата, Цеца се огласи за инцидентот кој се случи пред нејзината куќа. -Најзначајно е што сме живи и здрави. Материјалната штета не е толку важна, тоа може да се надомести, но човечкиот живот нема цена, рекла Цеца за ...

⇐ DailyMK News ⇒