Навистина е тешко е да се направи автомобилот кој бил вклучен во судир да изгледа како нов, но… продавачите барем ќе се обидат. За среќа, кај возилата има ...
сите 5 | | | веќе видена

Францускиот производител на автомобили „Рено“ го отпушти извршниот директор Тиери Болор, во друга промена на раководството по апсењето на поранешниот извршен ...
сите 6 | | | веќе видена

Министерот за трговија и индустрија во владата на Русија Денис Мантуров тврди дека има огромна побарувачка за домашните луксузни автомобили. Покрај високата ...
сите 3 | | | веќе видена

Тојота го претстави новиот Мираи, електричен автомобил со погон на хидроген, кој доживеа драстична промна на дизајнот. Сепак, Најзначајна промена е преоѓањето ...
сите 3 | | | веќе видена

Првото рели натпреварување за двократниот шампион во Ф1, Фернандо Алонсо беше полно со пукнати гуми, несреќи и многу прашина, но Шпанецот исто така беше многу ...
сите 2 | | | веќе видена

Вистинските гуми кои му требаат на вашиот автомобил можат да направат голема разлика во возењето на автомобилот. Изборот на вистинските гуми може да има ...
сите 4 | | | веќе видена