За прописно да го најави новиот икс-5, БМВ се потруди славните свиоци на Монца да ги пренесе во суровата пустина на Мароко.Патеката е направена во Мерзуга, ...
сите 3 | | | веќе видена

Умешноста на бизнисот обично се состои во тоа да се препознае празнина на пазарот. Комбе со спојлери и убави бандажи можеби изгледа како луда идеја, но е факт ...
| | веќе видена