Продажбата на автомобили од премиум брендови во Русија се зголеми во првиот квартал од 2019 година за 9% во споредба со истиот период претходната година. ...
сите 8 | | | веќе видена

Францускиот производител Citroën во 2016 година го започна проектот за реконструкција на оригиналниот автомобил Scarabee d’Or кој успеа да ги совлада песочните ...
сите 2 | | | веќе видена

Автомобилите на Ферари обично се паркирани во добро заштитени гаражи, а не на ливади, па може да го замислите изненадувањето кога се појави информацијата дека ...
| | веќе видена

По Саемот во Женева каде ја најави промоцијата, Мекларен сега го претстави потполно новиот модел со едноставно име ГТ. Мекларен ГТ е двосед наменет за уживање ...
сите 8 | | | веќе видена

Марлен Очоа-Лопез била во последниот месец на бременоста , кога на 23 април и се губи секаква трага. Полицијата го најде нејзиното тело и соопшти дека починала ...
сите 2 | | | веќе видена

next