Луис Хамилтон изјави дека пилотите не треба да биде обвинувани за здодевните Ф1 трки, бидејќи проблемот е вкоренет во лошите одлуки на луѓето кои ги прават ...
сите 7 | | | веќе видена

 Во Нови Сад во Србија е одржан Саем на автомобилчиња. На плоштадот во Нови Сад имало околу 30 излагачи на мали автомобилчиња  кои изложиле повеќе од 10 000 ...
сите 2 | | | веќе видена

Тој ден Фердинанд Порше потпиша договор со германската влада за развој на "автомобил за луѓето", едноставен и сигурен. Барањата беа да има простор за пет лица, ...
сите 3 | | | веќе видена

next