Надзорните камери ја снимиле оваа несекојдневна несреќа во која една девојка со нејзиното BMW и под дејство на алкохол прелетала преку кружниот тек. При ...
сите 4 | | | веќе видена

Top Gear го подложи на тешко тест возење електричниот автомобил на Porsche, електричниот болид Taycan. Крис Харис остана без коментар откако го стегна педалот ...
сите 2 | | | веќе видена

Руиз се пофали со два Мерцедеси, Ролс Ројс, Порше и Ферари. Неговиот татко еднаш коментирал дека загубил од Џошуа поради прекумерно трошење и забави и признава ...
сите 2 | | | веќе видена

На овогодинешното издание на автомобилскиот саем во Чикаго, Ford одлучи да стави акцент на нивниот модел GT и да ги претстави своите две специјални изданија. ...
сите 3 | | | веќе видена

next