Државата е нападната

Want create site? With Free visual composer you can do it easy. Државата е нападната, потребно е народот да ја одбрани, бидејќи може да ја нема ако биде оставена на остварувањето на планот на лидерот на опозицијата Зоран Заев и неговите сценаристи, изјави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски во интервју за телевизијата „Канал 5.“ Во пресрет на посетата на еврокомесарот Јоханес Хан во вторник, ...

⇐ DailyТера ТВ ⇒