Архива на вести за 26 Април 2018

Посредникот на ОН Метју Нимиц кажа дека денеска во Виена имал интензивна дискусија со македонскиот и грчкиот министер за надворешни работи, Никола Димитров и ...
сите 399 | | | веќе видена