Архива на вести за 12 Јануари 2017

Во вечерните часови, додека целото семејство Ражнатовиќ било во својот дом, еден автобус силно се забил во вилата на Цеца , причинувајќи голема материјална ...
сите 3 | | | веќе видена

Русија на распоредувањето на американските тенкови и други оклопни возила во Полска гледа како на закана, изјави денес портпаролот на Кремљ Димитриј Песков. ...
сите 3 | | | веќе видена

Таа е прогласена за најсексипилна водителка на македонската сцена. Секогаш имаме прилика да ја видиме во прекрасни креации. Марјана Станојковска која го води ...
сите 7 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива во зимски услови по влажни коловози, со остатоци од снег. АМСМ предупредува дека поради ниски температури наместа е ...
сите 404 | | | веќе видена

Нереално доживување, прекрасни глетки и вистинска ледена бајка. Вака изгледа деновиве Дојранското езеро кое е оковано во мраз. Ниските температури во ...
сите 11 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива во зимски услови по влажни коловози, со остатоци од снег. АМСМ предупредува дека поради ниски температури наместа е ...
сите 403 | | | веќе видена

Македонскиот селектор Лино Червар ги откри имињата на 16-те играчи кои ќе му се спротивстават на Тунис, во првиот меч кој Македонија ќе го одигра на 25-то ...
сите 135 | | | веќе видена

Нејзината става ќе ви го сврти умот Српската манекенка Софија Милошевиќ на својот Инстаграм профил уште еднаш покажа зошто таа се смета за една од најубавите ...
сите 39 | | | веќе видена