Иако нема официјално соопштение за вистинската цел за најновата одлука на Москва, факт е дека таа доаѓа непосредно по соборувањето на рускиот Il-20, кои ...
сите 8 | | | веќе видена

Ново комично видео на хумористичното дуо “Дебелиот крај”, кое е дело на двајцата другари Симе Златков и Наско Џорлев. Видеото носи назив “Ќотек”, а ќотекот го ...
сите 2 | | | веќе видена

Социјалните мрежи ги преплавува нов вид криминал, а малолетници кои се во средношколските клупи свесно или не почнуваат да се занимаваат со сајбер криминал, ...
сите 8 | | | веќе видена

 Дали знаете дека Лејди Гага би сторила сè за „духовите“ да останат надвор од нејзиниот дом, додека Николас Кејџ намерно купи таков „опседнат“ дом? Ѕвездите ...
сите 3 | | | веќе видена

 Сагата од неверства на Тристан Томпсон изгледа продолжува, само неколку месеци по раѓањето на неговата ќерка со Клое. Тристан Томпсон повторно беше уловен од ...
сите 2 | | | веќе видена

Дека дождот поинаку го гледаат децата, доказ за тоа е следново видео кое ќе имате можност да го видите. Во него едно мало девојче за прв пат во својот живот ...
сите 4 | | | веќе видена

Дури 95% од луѓето не ги знаат овие информации, а можат, буквално да ви го спасат животот. Имено, ако некогаш крадец или некој друг ве присили да подигнете ...
сите 4 | | | веќе видена

Секој што некогаш читал дистописки романи во кои се опишува 24-часовен видео надзор на целото население, ќе бидат обесхрабрен со вестите кои доаѓаат од Кина.Не ...
сите 5 | | | веќе видена

Во вчерашниот натпревар помеѓу екипите кои имаат ист сопственик „Ред Бул“, Лајпциг и Салцбург заврши со победа од 2:3 на гостите. Салцбург имаше предност од ...
сите 47 | | | веќе видена

next