Двајца газди на станови кои како кирија, наместо пари, барале секс услуги од двојно помлади потстанарки беа фатени на дело и снимени во рамки на истражувањето ...
сите 4 | | | веќе видена

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ денеска организираше голема еко акција низ цела Македонија. Во рамки на глобалното граѓанско движење Светски ден на ...
сите 3 | | | веќе видена

14 годишна девојка од Велика Британија открила дека случајно може да заспие десет пати во денот, дури и за време на хокеј натпреварите, поради ретко ...
сите 4 | | | веќе видена

Најубавите девојки градат кули и градови околу себе и се убиваат себеси во љубовта кон самите себеси. Тие го бараат принцот на белиот коњ, оној кој ќе ги спаси ...
| | веќе видена

Утре завршува 14-та Меѓународна научна конференција за услужниот сектор INSCOSES 2018. На конференцијата присуствуваше и градоначалникот на Охрид, проф. д-р ...
сите 5 | | | веќе видена

Атина не е таа која ја започна сериозната дебата за иднината на Западен Балкан во ЕУ и не е Ципрас тој кој го постави на дневен ред пристапувањето на Република ...
сите 2 | | | веќе видена

Во скопските општини Центар, Карпош, Чаир, Ѓорче Петров, Кисела Вода и Аеродром од овој месец почнува да се спроведува пилот проектот „тандем-партнер ...
сите 11 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Хрватска во натпреварот против Шпанија пред два дена го доживеа најтешкиот пораз во својата историја и тоа само два месеца по фантастичниот ...
сите 11 | | | веќе видена

Место чиста победа, место нови три бода за амбициозниот тим на Кит Го, пехчевци мораат да се задоволат со бод од вчерашната средба со Тиквеш која патем заврши ...
| | веќе видена