Светскиот џет сет присуствуваше на роденденот на Елтон Џон, а дамите секако го имаа целото внимание на себе, покрај славеникот.Помеѓу гостите на забавата беше ...
сите 3 | | | веќе видена

Состојки: 600 гр. рибни филети 500 гр. домати 3 парчиња кромид 3 лаж. бршно 1 лаж. оригано 1 лаж. сок од лимон 1 лаж. сол Подготовка: Филетите посолете ги, ...
| | веќе видена

Комерцијална банка ги известува своите клиенти дека го продолжува промотивниот период до 31.12.2017 година за сите новоодобрени станбени и потрошувачки ...
сите 3 | | | прочитана: 578 | веќе видена

Концепт на куќичка на дрво заживеа како концепт во К, мини симпатичен хотел кој ќе ве врати во детството истиот миг. Во кинеската провинција Анхуи е сместен ...
сите 3 | | | веќе видена

 Еден холандски град реши да воведе нови необични светла за оние кои не внимаваат на семафорите додека зјапаат во своите мобилни телефони. Холандскиот град, ...
| | веќе видена

Целиот комплекс на Сибирското езеро кој што потсетува на тврдина е стар над 1,300 години, а научниците и денес немаат објаснување за што точно станува збор.. ...
сите 4 | | | веќе видена

По трагите од едно видео во кое новинар на руската државна телевизија упаѓа во Менада во чаршија (драматично тврдејќи: „Само одбрани луѓе знаат за ова место“ ...
| | веќе видена

Симпатичната Риз Витерспун сите ја паметиме по нејзината улога во филмот „Legally Blonde” , а таа и сега изгледа како времето да запрело. Вчера наполнила 41 ...
| | веќе видена

next