Компанија е во потрага по некој кој би можел да патува низ светот и да престојува во луксузни домови вредни милиони долари. Најдоброто? Платата изнесува 10 ...
сите 5 | | | веќе видена

На пазарот е една од најскапите бидејќи таа прави чуда за вашето здравје. Станува збор за печурка која во народот е позната како кујнски дијамант или бел ...
сите 5 | | | веќе видена

Барбара Франческа Овиеини е една од најпосакуваните италијански водителки на која фудбалот и е специјалност. На „чизмата“ стана позната по атрактивното ...
сите 2 | | | веќе видена

„Дали мојот пенис е доволно голем, односно каков е во споредба со просекот“ – е прашање кое повеќето мажи барем еднаш си го имаат поставено. Иако официјално, ...
| | веќе видена

Нашите клетки постојано се делат, но како тоа изгледа всушност до сега никој не го видел. Но, благодарение на режисерот на живата природа и документарист ...
сите 2 | | | веќе видена

next