Земал стапчиња за уши и почнал да масира птица. Она што следело на 0:23 насмеа милиони! (ВИДЕО) Погледнете како оваа мала птица ужива во масажата... Loading...
| | веќе видена

Езерско синило, убавина и спокој,треперлива вода шири чудесен опој.Пена се пени, бран плиска силно,лебеди бели по него пливаат мирно.Сончеви зраци в далечина ...
| | веќе видена

Нема поголема награда од широките насмевки и искрената радост која ја покажаа преку 1000 дечиња од 8 градови низ Македонија кои беа вклучени во едукативниот ...
| | веќе видена

Помислата дека воопшто некој може да застане цврсто на потенцијално опасни обувки и успева да постигне телесен баланс, додека истовремено го гребе капакот од ...
сите 2 | | | веќе видена

За актерка Дебра Месинг, која се прослави со улогата на Грејс во култната серија „Вил и Грејс“, се говореше дека има проблеми со алергија, но овој пат, како ...
| | веќе видена

Слободан Батјаревиќ Цобе беше еден од финалистите да минатите сезони на „Ѕвезде Гранда“. Спека, кратко после успехот, Цобе се повлече од сцената. Тој се ...
сите 2 | | | веќе видена

Австралиски психолог, која лечела пациент од алкохолизам, ја прекршила професионалната етика и се впуштила во сексуална врска со проблематичен пациент. ...
| | веќе видена

Пред неколку дена Борис Ѓурѓевиќ ја претстави новата пејачка на "Colonia", а станува збор за една многу атрактивна, 25-годишна девојка - Ивана Ловриќ. Младата ...
| | веќе видена