Во Глазгов се отвора теретана која на нашки би се викала „дремара“. Наменета е за подобрување на вкупното психо- физичко здравје а од посетителите ќе се бара ...
| | веќе видена

Овогодинешната Евровизија е во знак на модерната и актуелна поп музика, која доминира на радиостаниците, но тоа не спречи одделни земји да му останат верни на ...
сите 2 | | | веќе видена

23. годишната манекенка, Сахара Реј, го завела популарниот пејач Џастин Бибер (23) минатото лето, а парот заедно одмарал на Хаваите. Убавата манекенка и тогаш ...
| | веќе видена

„Епл“ работи на производство на моделот „Ајфон Про“, кој ќе има ОЛЕД екран од 5,8 инчи, објави „Текрејдер“ Станува збор ва модел кој ќе биде најскап во гамата ...
сите 2 | | | веќе видена

По зборовите на еден пријател кој многу помирено ја призна својата капитулација: "oва е мојот живот сега". Другата страна не беше прашана за коментар.
| | веќе видена

Внукот на еден од најбогатите руски тајкуни и олигарси, Игор Неклудов, ги наговара луѓето и им нуди пари за да се однесува со нив на најнизок можен начин и да ...
сите 2 | | | прочитана: 1724 | веќе видена

Поранешната тинејџерска ѕвезда, актерката Аманда Бејнс, после повеќе од една година се огласи со фотографија на социјалните мрежи и сите ги изненади со својот ...
сите 4 | | | веќе видена

next