Конечно викенд, па искористете го за максимално да се опуштите и забавувате. За таа цел ние за денеска ви подготвивме ретро - предлог комбинација, со која ...
| | веќе видена

Некогаш одамна живеело едно девојче што имало лош карактер. Неговата мајка му дала кеса полна со шајки и му рекла секојпат кога ќе не може да го контролира ...
| | веќе видена

Една жена 4 години го снимала својот сопруг додека спие. Сите звуци од неговото хрчење таа ги зачувала, па се сетила да ги искористи на интересен начин. ...
сите 3 | | | веќе видена

Овој пат таа го привлече медиумското внимание откако се појавија вести дека нејзиниот мобилен телефон е украден а во него имало и нејзина домашна видео снимка. ...
сите 8 | | | прочитана: 1608 | веќе видена

29-годишниот Марко Врањеш од Нови Сад кој е на работа во Грција, за жал бил сведок на разорниот земјотрес од 6,7 по Рихтер во кој загинаа двајца туристи, а ...
сите 3 | | | прочитана: 1000 | веќе видена

„Неговите звуци се единствениот начин на комуникација, но и  радост дека гледа и други лица освен лицето на неговата мајка. Живот во ѕидови, дете со посебни ...
| | веќе видена

next