’Повик на дивината’ на кој ниедно животно не му одолева

И додека другите одгледувачи на живина на разни начини и со разни ономатопејски звуци се обидуваат да ги соберат околу себе пердувестите животни, типот од видеото тоа го прави буквално за еден миг, со оригинален ’In the jungle’ повик ’од дивината’.

Анастасија Ражнатовиќ бремена?! Ќерката на Цеца
Целиот интернет е во шок поради оваа фотографија
Човек на Аркан распали по медиумите: Цеца украде
Калиопи во емотивна прегратка со својот син Пако
Сара Мејс за свршувачката со Димитар: Ме изненади
Се омажи Викторија Јаначковиќ(фото)
Боки 13 го прослави триесеттиот роденден со мега
При­ја­тел­ка­та на Болт е вдо­ви­ца на
Исповед на Ирена: Јас сум мајка, сопруга и
Погледнете како навистина изгледа телото на Ким
Згодни тетки со слатки внуки: Делфина наполни
Стјуардеса: Во летовите на богаташите неморалните
Кучето упорно одбивало да се оддели од нејзиниот
ЕКСПЛОЗИЈА: Градите на Александра Пријовиќ ги
Оваа Британка си поминала незаборавно во