Цеца со концерт во Борис Трајковски

На Цеца и се уарни во Македонија. По настапот на Пивофест во Прилеп, српската турбофолкерка повторно доаѓа во земјава. Овојпат со концерт во Скопје. Во организација на Гуливер, таа на 26 ноември во салата Борис Трајковски ќе оддржи концерт. Резервирала два термини, но дали ќе има две концертни вечери зависи од продажбата на картите за првата вечер. . Пред неа, на почетокот на ноември доаѓа ...

Кристина Пименова - Супермоделка на 10 години
Милан Поповиќ: Ме дискриминираат затоа што сум
Доцна забележа: На Карлеуша и се дигна фустанот,
Како вашето хоби ве открива пред работодавачот
РАЗВРАТ БЕЗ УСУЛ: Како изгледаат оргиите во
7 работи кои мажите би сакале да ги сокријат од
Најпопуларниот статус на Фејсбук овие денови, кој
Што мислат момчињата кога велат за некоја девојка
Клое и Ламар на прво заедничко патување по
Мелита Фабечич: Како се омажив за 25 години
Што ќе ви се случи ако земете вијагра?
Погледнете како изгледа во приватноста Џемал од
Кралот на Instagram на подот во оргија со 6 секс
4 работи кои не треба да ги правите за „Денот на
КОЈ ОД КОЈ ПОСЕКСИ: Запознајте го братот на Саша