Цеца со концерт во Борис Трајковски

На Цеца и се уарни во Македонија. По настапот на Пивофест во Прилеп, српската турбофолкерка повторно доаѓа во земјава. Овојпат со концерт во Скопје. Во организација на Гуливер, таа на 26 ноември во салата Борис Трајковски ќе оддржи концерт. Резервирала два термини, но дали ќе има две концертни вечери зависи од продажбата на картите за првата вечер. . Пред неа, на почетокот на ноември доаѓа ...

Џеј Ло се здружи со Џузепе Ѕаноти за да креира
Луна Џогани го покажа задникот во ПЕРВЕРЗНИ ТАНГА
Прво го покажа бујното деколте, а сега згодните
Ова е чиста вистина: Научниците откриваат што се
Прилепчанката Викторија ја запали цела Хрватска
Снежана Лупевска откри како го одбрале името на
Скинатите фармерки станаа минато – се појави нов
Жена фатена како мастурбира на плажа
Елиф и Караман се севтосаа и го разбрануваа
Сите зборуваат за чевлите на Јелена Карлеуша
Знае што да избере: Цеца откри кои познати фраери
Момак од Битола скокна на тобоган со танга (Видео)
Јавноста ги нападна Кејт Мидлтон и принцот
Лопез му исплати на Бреговиќ 150.000 евра!
Пронајдете ги сите седум разлики, ако успеете во