Ѓорѓи Крстевски во летна авантура

Кантавторот раскина со својата асистентка Ѓорѓи Крстевски во летна авантура Кантавторот Ѓорѓи Крстевски веќе не е во врска со својата асистентка Роза Дукова? Под фотографиите кои стасаа во нашата редакција пишува дека Ѓорѓи на една плажа во Грција уживал во друштво на атрактивна бринета од Србија, која воопшто не личи на Роза, неговата долгогодишна девојка. Дознаваме дека Крстевски уживал во нежностите со новата девојка, се бакнувал во вода, ја мачкал со крема и со неа зборувал на српски јазик. Провокативните бели бикини предизвикале внимание и нашите читатели го уловиле Ѓорѓи токму во моментот на страстните бакнежи во вода. Поп пејачот беше шокиран кога го побаравме за изјава во врска со фотографиите кои ги добивме. На прашањето дали раскинал со Роза тој по малку луто ни одговори: - Не би сакал да коментирам ништо во врска со мојот приватен живот, во моментов сум окупиран со албумот и музиката е единственото нешто за кое би сакал да зборувам. Најважно е дека мојот нов албум "Она најдоброто од нас", е во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Петчлениот Кривичен совет на Врховниот суд го уважил барањето за заштита на законитоста на Специјалното јавно обвинителство против битолскиот градоначалник ...
сите 275 | | | веќе видена

Вкупно 51 обвинет од Специјалното јавно обвинителство летово не ќе може да летуваат во странство, пишува „Макфакс“. Кривичниот суд по барање на СЈО одзеде 51 ...
сите 254 | | | веќе видена

Непосредно по изјавата дека се разведува со Соња Вуксановиќ , Аца Лукас почна љубовна врска со Бранислава Пашајлија , која исто така беше во брак, како и тој. ...
сите 71 | | | прочитана: 169 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 32 | | | прочитана: 9973 | веќе видена

Миљан Д. од Прекадин кај Прокупљњ зел од сопругата Снежана Д. 500.000 динари, кои таа ги зела како кредит за реновирање на куќата, и побегнал со возилото, ...
сите 6 | | | прочитана: 182 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓорѓи Крстевски во летна авантура

Од:
До кого (е-маил):
Порака: