Зошто шестте американски сенатори ги поддржаа насилниците на Балканот?


Пет минути откако се сретнавме во еден хотел, Васко Лазаревски го извади својот мобилен телефон да ми ги покаже најновите закани испратени на неговиот Фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Косовари, команданти, џихадисти и тајни служби од целиот свет се мобилизирани да го блокираат гасоводот Турски тек чија конструкција почнува летово, информира ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Хојт Ји доаѓа на најсветлиот комуњарски празник, 1 мај, во сега веќе јасен обид да го легитимира изборот на Талат за Спикер, со што би се отворил пат за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Доналд Трамп мора да преземе нешто во Македонија и да ја санира штетата направена од Обама и Хилари, порачува Бил Николов од Македонското меѓународно движење ...
| | веќе видена | слични

Во текстот се поздравува истрагата за активностите на американската амбасада во Скопје покрената од група републикански конгресмени, но се бара интервенција и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 25 | | | прочитана: 224 | веќе видена

Нема да биде никакво изненадување опструкциите од страна на судовите кон предметите на Специјалното јавно обвинителство (СЈО) да продолжат. Потребни се итни ...
сите 222 | | | прочитана: 1125 | веќе видена

Фолк-пејачот Аца Лукас р ечиси два месеци ја бранува јавноста со бурниот приватен живот. Добро, рака на срце неговиот живот и не е толку приватен, особено по ...
сите 64 | | | прочитана: 565 | веќе видена

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов ја повикува Владата да го објави и образложи текстот на договорот за добрососедство со Бугарија пред негово ...
сите 347 | | | веќе видена

Лепа Брена ги разнежни своите обожаватели кога на Инстаграм на својот сопруг Слободан Живојиновиќ Боба му го честита 54-от роденден. Двајцата опуштено уживале ...
сите 26 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто шестте американски сенатори ги поддржаа насилниците на Балканот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: