Забранетиот портрет на Мао Це Тунг од Ворхол се продава во Кина

2 копии

Останато

Заев по вчерашната средба со Зијадин Села во Тетово, одговарајќи на новинарско прашање за тоа кои се тие причипн за кои вели дека разговарале по секоја средба ...
сите 313 | | | веќе видена

Претседателот Ѓорѓе Иванов ќе му го додели мандатот на лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Оваа вест со неверување беше дочекана од многумина граѓани. Додека не видоа ...
сите 96 | | | прочитана: 2767 | веќе видена

Сите членови на оперативниот штаб со кој раководеше директорот Чавков се сослушани од страна на комисијата на МВР. Само тој не е сослушан“, велат за ...
сите 80 | | | веќе видена

„Го поздравуваме ангажирањето на СЈО во откривањето и санкционирањето на огромните финансиски махинации и злосторства. Голем дел од настаните што ги обработило ...
сите 84 | | | веќе видена

Регионалните и турските медиуми на големо шпекулираат за наводното неверство на Душко Тошиќ- сопругот на пејачката Јелена Карлеуша. Турските таблоиди ...
сите 67 | | | веќе видена

Директорот на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ по настапот на натпреварувачот Миралем Рамиќ, кој ја отпеа „Упали светло“ на Аца Лукас, откри нешто што многумина ...
сите 15 | | | прочитана: 421 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Забранетиот портрет на Мао Це Тунг од Ворхол се продава во Кина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: