На врвот по промет акцијата на Макпетрол

4 копии

Компанијата Фустеларко Борец од Битола, во периодот од јануари до март оваа година, евидентираше загуба во износ од 3.378.000 денари, покажува билансот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Асоцијација на производители на тутун (TMA) во годишниот извештај за лани наведува дека цената на кутија цигари во рамките на земјите од ЕУ се движела од 70 до ...
| | веќе видена | слични

Првиот ден по празниците на Македонска берза и донесе промет од 13,7 милиони денари реализиран во 59 трансакции. Најтргувани акции вчера на берзата беа ...
| | прочитана: 340 | веќе видена | слични
5 копии

Насмеани лица, убава атмосфера, преполна Јавна Соба, Сашко Коцев во елемент и дарежливи познати македонски уметници, дизајнери и писатели. Ова беше сликата во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 51 обвинет од Специјалното јавно обвинителство летово не ќе може да летуваат во странство, пишува „Макфакс“. Кривичниот суд по барање на СЈО одзеде 51 ...
сите 66 | | | веќе видена

Непосредно по изјавата дека се разведува со Соња Вуксановиќ , Аца Лукас почна љубовна врска со Бранислава Пашајлија , која исто така беше во брак, како и тој. ...
сите 71 | | | прочитана: 677 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 38 | | | прочитана: 10106 | веќе видена

Миљан Д. од Прекадин кај Прокупљњ зел од сопругата Снежана Д. 500.000 динари, кои таа ги зела како кредит за реновирање на куќата, и побегнал со возилото, ...
сите 8 | | | прочитана: 243 | веќе видена

Американската актерка и режисерка Анџелина Џоли раскажа за последните месеци од заеднички живот со актерот Бред Пит, пишува Дејли Маил. „Се се уништи. Бракот ...
сите 10 | | | веќе видена

Дваесетгодишниот син на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ , Вељко , во јуни годинава требаше да замине на служење на воениот рок, меѓутоа ништо од воената ...
сите 6 | | | прочитана: 516 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На врвот по промет акцијата на Макпетрол

Од:
До кого (е-маил):
Порака: