Вотсон: Алонсо има 32 милиони причини за останување

5 копии

Фернандо Алонсо можеби кај љубителите на Формула 1 моментлно има статус на маченик поради очајниот болид на МекЛарен кој го има на располаање, но животот ...
| | веќе видена | слични
13 копии
2 копии

Поранешниот светски првак во Формула 1 Фернандо Алонсо не постигна договор со Порше за да вози на „24 часа Ле Ман“ следната година. Со демант денеска се огласи ...
| | веќе видена | слични

Двократниот шампион, Фернандо Алонсо ќе ја пропушти трката низ улиците на Монако за да се испроба во Индикар серијата и тоа на легендарната Индијанаполис 500. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев не успеа ниту денес да постигне договор со БЕСА за формирање на новата влада иако денеска се сретна со нивниот лидер Билал Касами. Засега БЕСА не ...
сите 501 | | | прочитана: 4074 | веќе видена

Деновиве регионалните медиуми се преплавени со наводното неверство на сопругот на Јелена Карлеуша. Фудбалерот Душко Тошиќ е фотографиран од страна на турските ...
сите 46 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 186 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде во петокот објави дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, кој ќе биде посветен на 22-те жртви и на ранетите кои ...
сите 52 | | | веќе видена

По подолго време бизнисменот кој е првоосомничен во случајот на СЈО „Труст“ се појави во јавноста. Сеад Кочан придружуван од адвокатот Никола Додевски денеска ...
сите 154 | | | прочитана: 800 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вотсон: Алонсо има 32 милиони причини за останување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: