ВМРО-ДПМНЕ: Заев станува ризик по регионалната безбедност и срам за секој Македонец


2 копии

Внесувањето на знамето на туѓа држава во кабинетот кој треба да му припадне на Претседателот на Собранието е срамен и недостоен чин, но уште посрамен и ...
| | веќе видена | слични | push

- За да нема вакви недостојни акти со кои се понижува државноста, ВМРО-ДПМНЕ му ја понуди поддршката на Заев, доколку ја одбие тиранската платформа и уцените ...
| | веќе видена | слични | push
4 копии

ВМРО-ДПМНЕ денеска оценува дека внесувањето знаме на туѓа држава во Kабинетот на Претседателот на Собранието е срамен и недостоен чин, а уште посрамно, ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

Уценетиот криминалец Зоран Заев го газеше македонскиот Устав и ги прогласуваше македонските граѓани за терористи со цел да обезбеди поддршка за да го внесе ...
| | веќе видена | слични | push

Правдата ќе ги стигне сите оние како Жерновски, Заев,  Шекеринска и сите останати кои одработуваат против Македонија и за тоа ќе одговараат. Свесни за ...
| | веќе видена | слични | push
4 копии
16 копии

СДС ја втурна Република Македонија во длабока политичка и правна криза. СДС со обидот на нелегален начин да избере Претседател на Собранието прави опасен ...
| | веќе видена | слични | push
2 копии

- Ваквиот преседан на криминогениот СДС отвора можност за во иднина, на незаконски начин да се повтори процедурата и така да се гласа двојазичноста, албанските ...
| | веќе видена | слични | push

Кабинетот на претседателот на Собранието на Република Македонија е преазен и, како што се дознава, го чека влегувањето на новоизбраниот претседател, Талат ...
| | прочитана: 293 | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

СЈО се обидуваше со пари да дојде до лажни изјави со цел да ги поткрепи монтираните случаи. Таму каде што не можеше да поткупи, СЈО се служеше со заплашување и ...
сите 163 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 35 | | | прочитана: 747 | веќе видена

Времето денеска во Македонија ќе биде сончево и топло. Во попладневните часови во северите делови од земјата ќе има локален развој на нестабилна облачност со ...
сите 375 | | | прочитана: 284 | веќе видена

Гордиот Виктор поделил момент од плажата кога неговата мајка му позирала во костум за капење, а во прв план е нејзиното фантастично тело Лепа Брена, (56) ...
сите 31 | | | прочитана: 602 | веќе видена

После бројните медиумски шпекулаци, Кристиано Роналдо потврди дека неговата 22-годишна девојка Георгина Родригез е бремена. Роналдо неодамна доби близнаци, Ева ...
сите 14 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција обвини дека во Министерството за финансии владее хаос и оти министерот за финансии ги вбројува недоспеаните обврски на ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Заев станува ризик по регионалната безбедност и срам за секој Македонец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: