ВМРО ДПМНЕ не го дава лидерот Груевски


12 копии
12 копии

Уценетиот криминалец Зоран Заев го газеше македонскиот Устав и ги прогласуваше македонските граѓани за терористи со цел да обезбеди поддршка за да го внесе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од партијата демантираат дека се подготвува смена на лидерот Никола Груевски. Велат дека ќе дејствуваат согласно Уставот, законите и државните интереси, но не ...
| | веќе видена | слични

Станува збор за лажна вест пласирана од уплашениот и уценет Заев. Вака портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Иво Котевски, за Плусинфо ја коментира информацијата која ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека внесувањето на знамето на туѓа држава во кабинетот кој треба да му припадне на Претседателот на Собранието е срамен и недостоен чин. ...
| | прочитана: 203 | веќе видена | слични
4 копии

Внесувањето на знамето на туѓа држава во кабинетот кој треба да му припадне на Претседателот на Собранието е срамен и недостоен чин, но уште посрамен и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Криминалецот Зоран Заев ги преплавува медиумите под контрола на СДС/Сорос со лажни вести само за да ги покрие срамните фактури на сметка на државните и ...
| | веќе видена | слични

Во продолжение интегрално ви го пренесуваме демантот на ВМРО-ДПМНЕ Народот гледа дека криминалецот Заев го поддржа внесувањето на знаме на Република Албанија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО ДПМНЕ не го дава лидерот Груевски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: