(ВИДЕО) Русин припитоми рис - го чува во станот


Останато

Во продолжение следува интегрален текст од соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Аболицираниот криминалец Зоран Заев е само уценет човек, кој исплашен од затвор за сите ...
сите 346 | | | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 87 | | | веќе видена

Во дебата за „360 Степени“, поранешниот претседател на Државната комисија за спречување на корупција, Драган Малиновски зборуваше за рокот кој СЈО согласно ...
сите 211 | | | веќе видена

Вистинска паника и страв владее во Црвенка, местото каде живееше и беше убиена Јелена Крсмановиќ Марјановиќ откако вчера била оставена палка, иста како онаа со ...
сите 34 | | | веќе видена

Република Македонија ќе добие реформска Влада посветена на потребите на сите граѓани на Македонија и на перспективите кон ЕУ и НАТО, соопшти СДСМ. „Веруваме ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Русин припитоми рис - го чува во станот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: