(ВИДЕО) Русин припитоми рис - го чува во станот


Останато

Заменикот државен секретар на САД за Европа и Евроазија, Хојт Брајан Ји, попладнево ги одржува средбите со претставниците на албанските партии. Разговорите се ...
сите 286 | | | веќе видена

Ден по насилството во Собранието каде беа брутално нападнати пратениците од парламентарното мнозинство, влезот за новинари во законодавниот дом е забранет. Од ...
сите 47 | | | веќе видена

Кога започна дваесеттото продолжение на конститутивната седницата, се изгледаше исто како и во 19-те други епизоди. Пратениците на парламентарното малцинството ...
сите 156 | | | веќе видена

Како што јавува нашата екипа од Собранието, специјалната полиција ги растерува граѓаните од горниот дел од Собранието каде што според информациите сѐ уште се ...
сите 156 | | | прочитана: 11736 | веќе видена

Врховниот суд на денешното продолжение на општата седница не донесе одлука за рефератот по правното прашање„дали доказите кои се стекнати на незаконит начин ...
сите 177 | | | веќе видена

Клучот за исплатата на субвенциите сега е во рацете на Уставниот суд. Ако судот го укине членот од кривичниот закон кој не ја дозволува исплатата, субвенциите ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Русин припитоми рис - го чува во станот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: