(ВИДЕО) Јелена Томашевиќ и официјално доби наследничка

2 копии

Во вчерашното издание на „Пинк ѕвездички“ Софија Ѓекиќ (12) од Смедерово предизвика воодушевување со својот настап. Членовите на жирито ја прогласија за новата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во доцните часови завршија средбите во вторникот вечерта во Скопје на комесарот за проширување на ЕУ, Јоханес Хан со македонските политички лидери чиј партии ...
сите 322 | | | веќе видена

На конститутивната седница што ќе се одржи во понеделник, се очекува да се избере новиот спикер. Талат Џафери од ДУИ, синоќа, за емисијата КЛИК ПЛУС на ТВ21 ...
сите 235 | | | прочитана: 1241 | веќе видена

Ваков е ставот на политичкиот аналитичар Александар Пандов во однос на информацијата дека Талат Џафери ќе биде назначен за нов претседател на Собранието на ...
сите 170 | | | веќе видена

Внуката на Зоран Заев, Ева Заева, е една од најпознатите и најубавите струмичанки на социјалните мрежи. Погледнете дел од нејзините фотографии: Фото: Ева ...
сите 6 | | | прочитана: 4463 | веќе видена

Идентификувана е и третата жртва во вчерашниот терористички напад на Лондон, во кој напаѓачот со автомобил удирал пешаци на “Вестминстерскиот мост”, избодел ...
сите 318 | | | прочитана: 4106 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Јелена Томашевиќ и официјално доби наследничка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: