Ви се заглави автомобилот во снег? Овие два генијални трика ќе ви помогнат да го одглавите

6 копии

Се додека автомобилот не е заглавен во снег до прозорецот, може сосема лесно и без ничија помош да го извлечете и да го придвижите. Ако често го возите ...
| | веќе видена | слични

Ако често го возите автомобилот во овие студени и снежни денови, добро би било во гепекот да имате две кеси песок за мачки. Ако останете заглавени во нанос од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Останато

СДСМ повторно потсети на едно од своите ветувања дадено во предизборната кампања кое ќе добие приоритет откако ќе се формира новата влада. „Да не беа блокирани ...
сите 258 | | | прочитана: 196 | веќе видена

Дрвена палка налик на глогов колец осамна вчера наслонета на мермерното одбележје на местото каде минатата година беше пронајдена ѕверски убиената Јелена ...
сите 19 | | | веќе видена

Во дебата за „360 Степени“, поранешниот претседател на Државната комисија за спречување на корупција, Драган Малиновски зборуваше за рокот кој СЈО согласно ...
сите 163 | | | веќе видена

Читаниот портал ИН4С во текст под наслов: „СДСМ и Зоран Заев дебело поврзани со Албанските криминалци“, пишува дека во околината на Тетово приведен е еден од ...
сите 248 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ви се заглави автомобилот во снег? Овие два генијални трика ќе ви помогнат да го одглавите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: