Веста за болеста не близнаците го потресе светот - дали поради ова Бијонсе го криеше породувањето


Пејачката Бијонсе и раперот Џеј Зи добија две деца минатата недела, момче и девојче чии имиња уште не се соопштени. Пејачката го криела од јавноста датумот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славниот пар им посака добредојде на близначињата, а малата Блу Ајви се израдува што доби братче и сестриче! Долго време на социјалните мрежи се пишуваше за ...
| | веќе видена | слични

Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близнаци, момче и девојче чии имиња сеуште не се познати.Пејачката од јавноста го криеше датумот за породување, па ни сега ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Веќе на големо се зборува дека Бијонсе и Џеј Зи повторно станаа родители, а со секој изминат ден фактите само го потврдуваат тоа.Последно пред болницата во Лос ...
| | прочитана: 1089 | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Синот на сопственикот на компанијата од која Дарен Озборн го изнајмил комбето и со него се забил во групата верници пред џамијата во Лондон, ја шокирал ...
сите 96 | | | веќе видена

Белгиските власти во средата доцна навечер, во рамките на истрагата за обидот за бомбашки напад на главната железничка станица во Брисел, извеле серија ...
сите 94 | | | веќе видена

Ѓоша е погребан во негоот родно место Властинац во семејната гробница покрај таткото Стојан. Мештаните и понатаму се во шок поради прераната смрт на актерот. ...
сите 102 | | | прочитана: 317 | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ги отфрли наодите на новата влада дека постојат сериозни недостатоци во стадионот „Телеком Арена“ и дека постои голема можност финалето од ...
сите 45 | | | прочитана: 356 | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска се сретна со Борге Бренде, ...
сите 85 | | | прочитана: 2991 | веќе видена

Еден бразилски новинар се јавуваше во живо во вестите додека се наоѓаше на прометна улица. После неколку секунди, покрај него „прелета“ автобус кој не го удри ...
сите 11 | | | прочитана: 1035 | веќе видена

Во текот на вчерашната собраниска седница со 62 гласа „за“ се избраа и замениците министри во владиниот кабинет. И покрај бојктот на опозицијата и бурните ...
сите 101 | | | веќе видена

Синоќа во Музејот на современа уметност се одржа хуманитарниот настан „Од мајсторите за мајсторот“ на кој беа собрани средства за следната операција на Љупчо ...
сите 13 | | | прочитана: 3010 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веста за болеста не близнаците го потресе светот - дали поради ова Бијонсе го криеше породувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: