Три промени до кои доаѓа во телото кога ќе исфрлите бел леб


Останато

Бранислава и Лукас раскинаа поради нејзините голи фотографии кои пред 11 години ги праќала на тогашното момче. Ова се фотографиите кои и пресудија на нејзината ...
сите 71 | | | веќе видена

Вкупно 51 обвинет од Специјалното јавно обвинителство летово не ќе може да летуваат во странство, пишува „Макфакс“. Кривичниот суд по барање на СЈО одзеде 51 ...
сите 339 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ Петре Шилегов денеска изјави дека одложувањето на притворите до правосилноста на решенијата за притвор им овозможиле да избегаат на ...
сите 242 | | | прочитана: 1041 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 938 | веќе видена

Двете лица кои починаа во гостиварското село Симница, биле заразени од вирусот „хантан“ кој е полесен облик на хеморагична треска, соопшти министерот за ...
сите 133 | | | веќе видена

За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата фигура... Латино убавицата гордо го истакнува своето убаво ...
сите 29 | | | прочитана: 782 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три промени до кои доаѓа во телото кога ќе исфрлите бел леб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: