Тренерот на Вардар прв кандидат на РФМ за селектор на Македонија

Стратегот на македонскиот ракометен шампион Вардар, Раул Гонзалес Гутиерез е прв кандидат на Ракометната федерација на Македонија за селекторската позиција во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Одамна никој не не обединил вака како заминувањето на Лино Червар. Цела Македонија се мобилизира да бара нов селектор. Едно знаеме сигурно – каков не треба да ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренерот на Вардар прв кандидат на РФМ за селектор на Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: