ТРАУМАТИЧНА ГЛЕТКА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ - Итните служби на терен

2 копии

Екипите на брзата помош, по апелите за нивно непопречување, успеаја да дојдат до Собранието и да им помогнат на повредени. заедно со една од екипите беше и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТРАУМАТИЧНА ГЛЕТКА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ - Итните служби на терен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: