Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

5 копии
2 копии
4 копии

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во кумановското село Алашевце, А.Д. (45) од село Оризари управувајќи трактор се превртел при што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Речиси не постои маж кој барем еднаш во животот не собирал порнографска содржина, па така е и со овој несреќник кој починал поради огромната колекција содржина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на британските лабуристи Џереми Корбин ја обвинува надворешната политика на Велика Британија и војните што таа ги има водено, за терористичките напади ...
сите 154 | | | веќе видена

Деновиве регионалните медиуми се преплавени со наводното неверство на сопругот на Јелена Карлеуша. Фудбалерот Душко Тошиќ е фотографиран од страна на турските ...
сите 37 | | | прочитана: 187 | веќе видена

Поп пејачката Ариана Гранде преку социјалните мрежи објави дека нема да дозволи да победи стравот и затоа најави хуманитарен концерт во Манчестер на кој ќе ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи преку соопштение ја демантираше изјавата на претседателот на Независниот синдикат на полицијата Гоце Делчев тодев дека на ...
сите 82 | | | веќе видена

По подолго време бизнисменот кој е првоосомничен во случајот на СЈО „Труст“ се појави во јавноста. Сеад Кочан придружуван од адвокатот Никола Додевски денеска ...
сите 151 | | | прочитана: 804 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: