20 деца загинаа во сообраќајна несреќа во Јоханесбург

7 копии
2 копии
6 копии
3 копии

Останато

Поп дивата Јелена Карлеуша има армија фанови, но и голема група на луѓе кои не ја сакаат, па едвај чекаат пригода за да прокоментираат нешто лошо под нејзините ...
сите 69 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

20 деца загинаа во сообраќајна несреќа во Јоханесбург

Од:
До кого (е-маил):
Порака: