Такви зборови не можат да излезат ни од уста на простак – Боки 13 удри по сите! (ВИДЕО)


8 копии

За гостувањето на Бојан Јовановски или Боки 13 во најгледаното домашно ток-шоу, „Еден на Еден“, ќе се зборува уште многу долго. По долгогодишна пауза, тој реши ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатиот Боки 13 гостуваше во вчерашната емисија на “Еден на еден” на Телма телевизија. Појавувањата на Боки во јавноста отсекогаш предизвикувале лавина на ...
| | прочитана: 408 | веќе видена | слични
10 копии

Боки Јовановски помогна да се реализира уште еден апел за хуманитарна помош, овој пат за самохраната мајка Драгица Јовановска од Кратово која била принудена да ...
| | веќе видена | слични

Мајката од Кратово се всели во новиот дом - Боки 13 уште еднаш ја покажа својата хуманост Во последно време ако некој може да се пофали со хуманост ...
| | веќе видена | слични

Останато

Британскиот премиер Тереза Меј објави синоќа дека нивото на закана е зголемено до „критично“ што означува голема веројатност за реализирање на терористички ...
сите 185 | | | веќе видена

Судиите од Кривичните совети на Одделението за организиран криминал и корупција при Основен суд Скопје 1 денеска донесоа одлука да не го прифатат барањето на ...
сите 175 | | | прочитана: 249 | веќе видена

Околу 20 лица и натаму се во критична состојба по самоубиствениот бомбашки напад на концертот на Аријана Гранде во Манчестер. Околу 20 лица и натаму се во ...
сите 88 | | | веќе видена

Сите членови на оперативниот штаб со кој раководеше директорот Чавков се сослушани од страна на комисијата на МВР. Само тој не е сослушан“, велат за ...
сите 89 | | | веќе видена

Деновиве во медиумите се шират шпекулации дека Душко Тошиќ ја изневерил својата сопруга Јелена Карлеуша и дека имаат проблеми во бракот. Пред неколку години се ...
сите 59 | | | веќе видена

Во најновото издание на политичко-економскиот магазин Фактор 24 меѓу содржините ќе го погледнете интервјуто со Александар Николовски од редовите на ВМРО-ДПМНЕ. ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Такви зборови не можат да излезат ни од уста на простак – Боки 13 удри по сите! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: