Тачи: Никој од Косово не е поканет на инаугурацијата на Трамп

13 копии
2 копии

Новоизбраниот претседател Доналд Трамп одлучи да не им дозволи на политички назначените амбасадори од неговиот претходник Барак Обама да останат на позициите и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Амбасадорите кои се назначени на должноста од администрацијата на американскиот претседател на заминување Барак Обама, во САД треба да се вратат најдоцна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дадов интервју за хрватскиот весник Вечерњи лист во кое што оценив дека зад започнатите демократски процеси стојат околу 700.000 граѓани, мнозинската волја е ...
сите 90 | | | веќе видена

Влада која ќе ја спроведува Тиранската платформа направена и оформена во друга држава, не може да биде реформска, туку е антидржавна. Влада која ќе ја ...
сите 211 | | | прочитана: 555 | веќе видена

Ние сме овде собрани да дадеме полна поддршка на едниот и единствен човек кој што рече НЕ на Тиранската платформа, Иванов ја има целосната поддршка од овој ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тачи: Никој од Косово не е поканет на инаугурацијата на Трамп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: