Во кое својство Вељаноски беше на ручек кај поглаварот на МПЦ?


2 копии
14 копии
16 копии
повеќе

Останато

Зоран Заев, прашан зошто не ја прифаќа понудата на ВМРО-ДПМНЕ да се откаже од Тиранската платформа, одговори дека ваквиот предлог на Груевски е обид за ...
сите 350 | | | прочитана: 4381 | веќе видена

Ние даваме поддршка за неспроведување на платформата од Тирана. Ако Заев по секоја цена сака да стане Власт, да дојде на позиција, има полесен начин без да ...
сите 306 | | | прочитана: 217 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во кое својство Вељаноски беше на ручек кај поглаварот на МПЦ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: