Старлетата што одвај остана жива: Не претерувајте со силикони!

Старлетата Тамара Џуриќ мина низ вистинска агонија откако и се изли задникот во задницата, поради што животот и беше загрозен. Тамара и понатаму се лечи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Старлетата Тамара Џуриќ, на која животот и беше загрозен откако и се изли силикон во задникот, пред неколку дена е примена на VMA, а вели дека здравјето и било ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Старлетата и пејачка Тамара Ѓуриќ се наоѓа на ВМА, каде лекарите се борат за нејзиниот живот, дознава српски Курир. Поранешната учесничка во „Фарма“ на ...
| | прочитана: 1001 | веќе видена | слични
3 копии

Поранешната учесничка на „Фарма“ на Велики петок е примена во болница, омалаксана и со покачена температура, а сето тоа само поради зголемување на задницата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Марко Јариќ веќе неколу дена е во Србија, а Аца Лукас отпатува во Турција, каде летува со Соња и нивната ќерка Викторија. Аферата за љубовниот триаголник Соња, ...
сите 66 | | | прочитана: 479 | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска во Собранието на критиките на пратениците на ВМРО-ДПМНЕ посочи дека новиот договор за добрососедство со Република Македонија ќе ...
сите 446 | | | прочитана: 1034 | веќе видена

Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ- Гостивар организираше ифтарска вечера по повод рамазанските пости, во знак на почит кон нивните сограѓани муслимани. Пред ...
сите 179 | | | веќе видена

Еден бразилски новинар се јавуваше во живо во вестите додека се наоѓаше на прометна улица. После неколку секунди, покрај него „прелета“ автобус кој не го удри ...
сите 7 | | | прочитана: 891 | веќе видена

Огњен Амиџиќ во својата емисија ги покани Светлана Ражнатовиќ – Цеца и нејзината ќерка Анастасија. Девојките отворено зборуваа на сите теми со водителот, а ...
сите 12 | | | прочитана: 578 | веќе видена

Им тргна на СДС со (анти)-реформите во образованието, напиша на Фејсбук претседателот на Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Нелоски. „Им тргна на ...
сите 137 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи на Република Македонија Никола Димитров утре ќе му биде домаќин на норвешкиот колега Борге Бренде, кој ќе престојува во ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старлетата што одвај остана жива: Не претерувајте со силикони!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: