Катарина Грујиќ е вистинска бомба: Погледнете како изгледа нејзината сестра! (фото)


Од самото појавување на сцената, Катерина Грујиќ го привлече вниеманието со својот глас и стас. Но, ретко кој знае дека таа има сестра која е толку убава како ...
| | веќе видена | слични

Ана Кокиќ од самото појавување на естрадата важи за една од најзгодните пејачки на естрадата, а малку кој знае дека пејачката има родена сестра која ништо ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев не успеа ниту денес да постигне договор со БЕСА за формирање на новата влада иако денеска се сретна со нивниот лидер Билал Касами. Засега БЕСА не ...
сите 347 | | | прочитана: 2943 | веќе видена

Поп дивата Јелена Карлеуша има армија фанови, но и голема група на луѓе кои не ја сакаат, па едвај чекаат пригода за да прокоментираат нешто лошо под нејзините ...
сите 77 | | | веќе видена

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 155 | | | веќе видена

Му покажа дека нејзината почит треба да ја заслужи Откако двапати отсечно го одби и игнорираше, најпрво во Израел, а потоа и во Рим , првата дама на САД, ...
сите 43 | | | прочитана: 836 | веќе видена

„Голем дел од терористичката мрежа која стои зад терористичкиот напад во Манчестер е уапсена во петокот„ изјави началникот на антитерористичката единица на ...
сите 113 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде во петокот објави дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, кој ќе биде посветен на 22-те жртви и на ранетите кои ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катарина Грујиќ е вистинска бомба: Погледнете како изгледа нејзината сестра! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: