Португалски гигант заинтересиран за Ристовски!?

Португалските медиуми утринава пренесоа трансфер „бомба“ што се однесува до мак-фудбалот. Стефан Ристовски е пред трансфер во португалскиот гигант Спортинг ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Македонскиот репрезентативец Стефан Ристовски од следната сезона би можел да се пресели во Португалија и да направи голем трансфер во Спортинг Лисабон. Така ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Португалски гигант заинтересиран за Ристовски!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: