Одбојка Ѓорѓиев и Торај Ароус со двојна круна во Јапонија Никола Ѓорѓиев и Торај Ароус ги обединија титулите во одбојкарската сцена во Јапонија. По освојување ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот македонски одбојкар во моментов успеа да освои уште еден пехар со неговиот тим, овој пат во првенството на Јапонија Никола Ѓорѓиев и Торај Ероуз ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на нашата одбојкарска репрезентација, Никола Ѓорѓиев со неговиот Торај Ероус дојде до двојната круна во Јапонија. Откако во финишот на минатата ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Најдобриот македонски одбојкар Никола Ѓоргиев ја освои шампионската титула во јапонската одбојкарска лига. Одбојкарите на Торај во финалето против Госеи славеа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спорт - Вести

Од:
До кого (е-маил):
Порака: