Специјална пратка: Пациент во душевната болница во Негорци по пошта си добил марихуана и дијазепам


3 копии

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Б.Б. (44) од с.Василево поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „неовластено производство и ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
16 копии

Цариниците на граничниот премин Богородица во пресрет на Велигден заплениле 7 килограми хероин . Во рацете на царинската управа паднал српски државјанин кој ...
| | прочитана: 449 | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Како што јавува нашата екипа од Собранието, специјалната полиција ги растерува граѓаните од горниот дел од Собранието каде што според информациите сѐ уште се ...
сите 39 | | | прочитана: 11633 | веќе видена

Американската старлета Ким Кардашијан отиде на одмор со својата сестра Кортни и уште неколку пријателки. Тие пиеја и се забавуваа до раните утрински часови, а ...
сите 9 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу го разреши шефот на оперативниот штаб на МВР, директор на Бирото за јавна безбедност, Митко Чавков, дознава Алсат-М ...
сите 251 | | | прочитана: 452 | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев облеан во крв откако демонстрантите упаднаа во прес салата во Собранието СДСМ порачува дека претседателот Ѓорге Иванов ќе сноси ...
сите 180 | | | прочитана: 1233 | веќе видена

Изданијата на неделниците излегоа пред да се случи насилството во Собранието. Во последните изданија Фокус пишува за пораките кои треба да ги донесе Хојт Ји, ...
сите 97 | | | веќе видена

Врховниот суд на денешното продолжение на општата седница не донесе одлука за рефератот по правното прашање„дали доказите кои се стекнати на незаконит начин ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Специјална пратка: Пациент во душевната болница во Негорци по пошта си добил марихуана и дијазепам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: