„Сити Парк Бојс“: За кого се игра кошарката во Македонија?

2 копии
4 копии

Македонската кошаркарска федерација испратила допис до КК Работнички преку кој се забранува играње на натпревари во салата „Градски парк“ до отстранување на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Екипатан на МЗТСкопје А. го пречекува Кожу во првиот натпревар од 7.коло на Супер лигата. Средбата ќе се игра попладнево од 19 часот, а преостанатите два дуели ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Апелацискиот суд во Скопје на својата веб страница ги објави одлуките по жалбите за мерките за претпазливост изречени од Кривичниот суд за обвинетите во ...
сите 219 | | | прочитана: 2775 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 204 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3676 | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го повика СЈО да работи согласно со законот и укажува дека е должно сите нелегално прислушувани материјали веднаш во законска процедура да ги ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Сити Парк Бојс“: За кого се игра кошарката во Македонија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: