Сити се интересира за Бонучи

Како се приближува крајот на фудбалската сезона, така и клубовите се повеќе размислуваат за засилувањата за следната сезона. Како и секоја и оваа сезона ...
| | веќе видена | слични

Оние клубови кои не се супербогати, не значи дека летово нема да можат да се „почастат“ со некој ѕвезда. Навистина добри играчи остануваат без договори ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во секоја демократска земја постои Устав што треба да се почитува. Решението на кризата е во Уставот и во демократијата. Ова го порача вчера копретседавачот на ...
сите 82 | | | прочитана: 4308 | веќе видена

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 181 | | | веќе видена

Кражба има, крадците наводно се фатени, но пари нема. Грабежот во НЛБ банка останува мистерија проследена со многу контрадикторности во јавните обраќања на ...
сите 58 | | | прочитана: 156 | веќе видена

Пепел, јагленисани штици кои чадат, изгорени стари записници, планови, скици и изгорена пластика и бои останаа зад пожарот во кој изгоре историјата на Скопје. ...
сите 108 | | | веќе видена

Митко Гинев од село Ваташа, регистриран земјоделец рече дека работи околу 40 декари земја од кој половина е овошје, а половина лозја и дека штетите кај него се ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сити се интересира за Бонучи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: