Шокантна снимка: Фудбалската ѕвезда проговорила за секс скандалот со девојче – „Барем да ја силував”


Некогашниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон ја отслужува шестгодишната затворска казна поради секс со малолетничка, која во тој момент имала 15 години. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Некогашниот англиски репрезентативец Адам Џонсон ја одлежува првата од шесте предвидени години кои треба да ги помине во затвор. Џонсон е осуден поради секс со ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон во моментов ја одлежува својата затворска казна од 6 години откако тој претходно беше осуден поради секс со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога во 1984 година го освои четвртото место на “Евровизија” Даниел Поповиќ беше во зенитот на славата. Песната “Џули” го лансира медѓу ѕвездите, но приватниот ...
| | прочитана: 558 | веќе видена | слични
6 копии

Египетскиот суд за прекршоци го осуди Хабиб ел Адли, кој за време на претседателскиот мандат на Хосни Мубарак беше министер за внатрешни работи, на седум ...
| | веќе видена | слични

Адли беше обвинет поради злоупотреба на буџетски средства. Тој денеска не присуствувал на судењето. Како што се наведува, на пресудата може да се поднесе жалба ...
| | веќе видена | слични

Останато

Непосредно по изјавата дека се разведува со Соња Вуксановиќ , Аца Лукас почна љубовна врска со Бранислава Пашајлија , која исто така беше во брак, како и тој. ...
сите 67 | | | прочитана: 786 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 8 | | | прочитана: 263 | веќе видена

Полицијата синоќа не ги нашла во своите домови поранешниот началник во Управата за безбедност и контраразунавање (УБК), Горан Грујовски и неговиот соработник ...
сите 206 | | | прочитана: 289 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 38 | | | прочитана: 10132 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 767 | веќе видена

Преку порталот на Брано Героски, „Плусинфо“ беше испратена дури и закана за смена на судиите доколку не судат по волјата на лидерот на СДСМ, Зоран Заев. СДСМ ...
сите 237 | | | веќе видена

Ана Кондратенко е врвна виолинистка од Русија, која живее и работи во Македонија. Таа е прва виолина, односно концертен мајстор во Македонската филхармонија. ...
сите 17 | | | веќе видена

Дваесетгодишниот син на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ , Вељко , во јуни годинава требаше да замине на служење на воениот рок, меѓутоа ништо од воената ...
сите 21 | | | прочитана: 530 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шокантна снимка: Фудбалската ѕвезда проговорила за секс скандалот со девојче – „Барем да ја силував”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: