Серена Вилијамс е бремена: Во 2018 ќе се врати на тениските терени (ФОТО)

5 копии
7 копии

Популарната тенисерка Серена Вилијамс (35) на својот инстаграм-профил објави фотографија со која ги потврди шпекулациите дека е во блажена состојба. Имено, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Серена Вилијамс, некогашната најдобра светска тенисерка соопшти дека е бремена, а истовремено откри и интересен податок. Американката соопшти дека веќе 20 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 146 | | | веќе видена

Пепел, јагленисани штици кои чадат, изгорени стари записници, планови, скици и изгорена пластика и бои останаа зад пожарот во кој изгоре историјата на Скопје. ...
сите 92 | | | веќе видена

Мирна атмосфера и единствена порака испратија вчера Гевгеличани кои во голем број излегоа да се изјаснат ЗА или ПРОТИВ отворањето на рудници за злато на ...
сите 102 | | | прочитана: 169 | веќе видена

-Тешко ми е да зборувам за тоа, тоа за мене е болна тема. Голема е тагата во моето срце што не разговарам со ќерка ми. Ја сакам и патам бидејќи внуките никогаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Кражба има, крадците наводно се фатени, но пари нема. Грабежот во НЛБ банка останува мистерија проследена со многу контрадикторности во јавните обраќања на ...
сите 58 | | | прочитана: 156 | веќе видена

Абрахам Поеншебал е француски уметник кој во склоп на еден свој перформанс три недели загревал јајца со својата телесна температура и дочекал од нив да излезат ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Серена Вилијамс е бремена: Во 2018 ќе се врати на тениските терени (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: