СБ ја намали прогнозата за раст на македонската економија

5 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 4 | | | прочитана: 249 | веќе видена

Откако Аца Лукас раскина со девојката Бранислава, која сеуште е омажена, српските папараци го фотографирале во друштво на поранешната сопруга Соња и нивната ...
сите 70 | | | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 41 | | | прочитана: 9653 | веќе видена

Пејачката Лепа Брена открива дека има натприродна моќ и дека предвидела многу работи. Таа тврди дека гледа работи кои допрва ќе се случуваат, благодарение на ...
сите 32 | | | веќе видена

Оваа невеста темелно си ја испланирала венчавката. Фустан, цвеќе, ресторан… Како и секоја невеста, сакала еден посебен ден во друштво на блиските. Професорката ...
сите 23 | | | прочитана: 7707 | веќе видена

На Цеца Ражнатовиќ изгледа и’ се смачија прашањата зошто нема маж покрај себе толку многу години, па одлучи конечно да им одговори на сите „душогрижници“… „Јас ...
сите 26 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СБ ја намали прогнозата за раст на македонската економија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: