Саудиец прв пат гледа снег – погледнете ја неговата реакција

4 копии

Саудиска Арабија работи заедно со „Прајсвотерхаус куперс“ (ПвЦ) за да ги намали трошоците за 20 милијарди долари за разни проекти. Арапското Kралство го прави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 190 | | | прочитана: 1154 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 190 | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саудиец прв пат гледа снег – погледнете ја неговата реакција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: