Сите сакаат да играат до Омер кога врти оро (Видео)


2 копии
2 копии

Можеби мислевте дека е Турчин, но актерот Бариш Ардуч или попознат како Омер од турската серија „Вљубениот ерген“, по националност е Албанец. На интернет може ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Многу припаднички на понежниот пол уште од самиот старт станаа големи обожавателки на убавиот актер Бариш Ардук од турската романтична комедија „Вљубениот ...
| | веќе видена | слични

Токму оваа улога на Бариш му донесе огромна слава, па каде и да се појави зад него постојано трчаат многу девојки, но тој и е верен на својата Гупсе, исто како ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Огнената турска убавица Елцин Сангу, која ја запознавме како Дефне во серијата „Вљубениот ерген“, освен тоа што е актерка, таа активно работи и како модел. Па ...
| | веќе видена | слични

Па така, покрај глумата, модата е нејзиното секојдневие. Во серијата Дефне е сиромашна и заедно со своето семејство живее во изнајмена куќа, но во приватноста, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Попладнево пратениците ја продолжија конститутивната седница на која се дебатира за избор на претседател, заменик на претседателот, членови и нивни заменици на ...
сите 283 | | | прочитана: 878 | веќе видена

Не добивме никакво барање од Европската комисија. Но, нашето гледиште е едноставно, ќе ги исполниме сите обврски, ние сме земја што ги почитува законите, ...
сите 137 | | | прочитана: 2900 | веќе видена

Предлогот на СДСМ, ДУИ и на „Алијансата за Албанците“, Талат Џафери да биде претседател на Собранието и натаму ја бранува политичката и општествената јавност. ...
сите 226 | | | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 96 | | | веќе видена

На 25.03 во Скопје Цеца одржа голем концерт на кој ја собра цела Македонија. Таа ги испеа нејзините хитови и приреди ноќ за паметење. Сето тоа беше снимено на ...
сите 33 | | | веќе видена

За македонскиот трубач од светска класа, Џамбо Агушев најчесто слушаме за неговите бројни успеси кои ги нижи од настапите ширум светот. Приватноста на Џамбо и ...
сите 13 | | | прочитана: 9053 | веќе видена

„Ниту едно блокирање на демократските процеси, ниту едно беспотребно меѓусебно реплицирање од страна на парламентарното малцинство нема да ги спречи промените ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите сакаат да играат до Омер кога врти оро (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: