Русите шокирани: Турците ни забија нож во грбот


2 копии

Добар остар нож, е еден од најважните „алати“ во кујна доколку сакате со малку напор да ја подготвите храната. Меѓутоа, не се сите ножеви перфектни како овој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Велат дека секоја реклама е добра реклама, иако струмичанката Марија Андоновска, инаку познат македонски модел деновиве беше во фокусот на регионалните медуми ...
сите 3 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 59 | | | веќе видена

Бизнисменот Сеад Кочан утрово беше на распит во Специјалното јавно обвинителство заедно со адвокатот Никола Додевски. Макфакс дознава дека Кочан исказот го дал ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Русите шокирани: Турците ни забија нож во грбот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: